Prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania od wielu lat. Współpracujemy z największymi dostawcami i producentami w Polsce i zagranicą, dzięki czemu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości, w najniższej cenie.

Przygotowanie oferty

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Tworzymy ofertę zgodną z potrzebami, oczekiwaniami i dysponowanym budżetem Klienta. Ze względu na współpracę z wieloma dostawcami, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny. Jesteśmy elastyczni i zawsze słuchamy potrzeb naszych Klientów. Naszym celem jest 100% zadowolenia z oferty i satysfakcja z dokonanego zakupu. Utrzymujemy kontakt z naszymi kontrahentami podczas całego procesu sprzedażowego, ale także prowadzimy serwis posprzedażowy i pogwarancyjny. Jesteśmy w stanie skonfigurować sprzęt komputerowy pod indywidualne potrzeby Klienta, z podzespołów różnych producentów. Dokonujemy instalacji i konfiguracji sprzętu i oprogramowania, tak by był gotowy do użycia od momentu dostawy.

Dostawa

Wszystkie towary dostarczamy pod wskazany adres, bez dodatkowych kosztów. Jednocześnie możliwa jest instalacja sprzętu i oprogramowania na miejscu, oraz wdrożenie i przeprowadzenie szkolenia z obsługi sprzętu i oprogramowania.

Serwis i opieka posprzedażowa

Wszystkie produkty, które sprzedajemy są objęte gwarancją producenta. Wystarczy zgłosić do nas problem (drogą mailową lub telefonicznie), a resztą martwimy się my. Odbieramy wadliwy towar na własną rękę i przeprowadzamy proces gwarancyjny w porozumieniu z autoryzowanym serwisem producenta, w rezultacie którego Klient otrzymuje pełnowartościowy i sprawny produkt. W okresie pogwarancyjnym w przypadku awarii urządzenia, jesteśmy w stanie zapewnić serwis. Nasze usługi obejmują stałe umowy (outsourcing IT) oraz jednorazowe naprawy.

-> Zapoznaj się z naszą ofertą